Dowiedz Się!

5 powodów, dlaczego warto pojechać ze mną?

1. Robię to z pasji! Moja działalność nie jest masowa, nie żyję z turystyki. 
Każda wycieczka to jakbym zabrał swoich znajomych aby pokazać im to co kocham w Portugalii najbardziej.2. Nie uczyłem się Portugalii z książek, przeprowadziłem się tutaj po raz pierwszy w 2002 roku. Moja żona jest Portugalką, to co wiem, to co czuję i to co lubię to zbiór doświadczeń z 20 lat życia w tej kulturze. Nie będę Cię zanudzał datami, które i tak zapomnisz, skosztujesz Portugalii wszystkimi zmysłami, tak aby te wspomnienia zostały z Tobą na zawsze. 
3. Ludzie mówią, że umiem opowiadać. Przez ponad 10 lat pracowałem w radiu, najpierw w Polskim Radiu Czwórka, potem w stołecznym Radiu Kampus. Zawsze robiłem wszystko po swojemu i udawało mi się skutecznie zarażać innych pasją do ukochanych przeze mnie tematów.

W Czwórce prowadziłem program poświęcony niszowej muzyce, który stał się najpopularniejszą sobotnią audycją. W Radiu Kampus opowiadałem o kawie speciality, w rezultacie później pojawiły się 3 edycje kawy Cafe Sztosy zrobione w kooperacji z palarnią HAYB. Wprowadziłem także śpiewane korki, które ostatecznie zaprowadziły mnie i mojego kolegę Diegulę do TVN na sześć odcinków absurdalnego programu Studio Winda.

4. Wiem czego chcą podróżujący. Do pierwszej fali COVID-19 przez 5 lat pod brandem M11 Apartments prowadziłem business AirBnB w Warszawie. Oceny i opinie mówią same za siebie. 


Sprawdź 961 recenzji na Airbnb.

W 2021 zmieniłem brand na Portugalsky pod kontem Airbnb Experiences.

5. Nie nudzę. Przez 20 lat robiłem imprezy muzyczne, które powodowały zakwasy i fale euforii wsród tysięcy ludzi w Polsce, w Portugalii i kilku innych krajach (byliśmy nawet w Indiach). Dostaliśmy za te imprezy nagrodę Nocne Marki magazynu Aktivist w 2013 roku. 

Wycieczka ze mną jest jak podróż z dawno nie widzianym znajomym, który z pasją opowiada i pokazuje (moim zdaniem) najlepsze aspekty życia w tym wyjątkowym kraju na skraju Europy.

Wywiad z Shaggym dla TVP2 2017 - fot. Kulafoto.pl
Audycja Dancehall Masak-Rah w Czwórce fot. Konrad Werkowicz
Masz Pytania?

Zadzwoń:
+48 730 975 081

8
godzin super wrażeń
27
Ciekawych Miejsc
100
% super wrażeń
300
dni w roku